Dlaczego my?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale zarządzanemu i zgranemu zespołowi oraz zapleczu logistycznemu jesteśmy wyjątkowo skuteczni również w organizowaniu imprez masowych.

W przeszłości wielokrotnie wydawaliśmy po kilkanaście tysięcy posiłków w ciągu dnia, a przygotowane dania jak zawsze spełniały wysokie wymagania i oczekiwania naszych klientów. Organizując imprezy masowe ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość i brak kompromisów. Staramy się, aby organizowane przez nas imprezy niezależnie od wielkości zawsze spełniały najwyższy standard jakościowy.

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która bez ustanku podnosi kwalifikacje swojej kadry poprzez liczne szkolenia, inwestując równolegle w zaplecze techniczne, logistyczne i innowacje technologiczne.

Jesteś w dobrych rękach

Oferujemy usługę kompleksowej realizacji wszelkiego rodzaju imprez: eventy, widowiska, koncerty plenerowe, dni miast, konferencje, kongresy, zjazdy i spotkania firmowe oraz duże imprezy masowe i pikniki z udziałem kilkuset tysięcy uczestników.

Wszystko w jednym miejscu

Dysponujemy Halami Namiotowymi o powierzchni 3000 m2 . Nasz zespół zajmie się dla Państwa realizacją każdego przedsięwzięcia. Za każdym razem zaskoczymy różnego rodzaju atrakcjami dla tych małych, jak i większych uczestników imprezy...

Przerwy kawowe

Catering przerwy kawowe Kraków, Katowice Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe…Organizując takie wydarzenie warto zadbać o zapewnienie jego uczestnikom ciepłych napoi i drobnych przekąsek, które pozytywnie wpływają na koncentrację i atmosferę w trakcie przerw.Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksową obsługą konferencji, w tym zapewniającą serwis kawowy, dlatego wiemy jak ważna jest elastyczność cenowa i zaplecze logistyczne przy tego typu przedsięwzięciach.

 

Marzysz o tym, aby Twoje wesele było jak z bajki?

Co powiesz na ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w plenerze?
Przyjęcie weselne w plenerze jest niezwykłym przeżyciem nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla zaproszonych Gości. Co więcej Goście dzięki temu, iż uroczystość odbywa się na łonie natury nie odczuwają dotkliwych skutków zmęczenia związanych z całonocną zabawą. Nie są zmuszeni do pozostawania w tłocznych i dusznych pomieszczeniach, dzięki czemu czują się znacznie swobodniej a bliskość natury ułatwia nawiązywanie kontaktów pomiędzy biesiadnikami. Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest priorytetem naszej firmy, stwarza możliwość realizacji własnej wizji tego najważniejszego dnia w Państwa życiu. Jesteś w dobrych rękach!

Nasz profesjonalny zespół zadba o wszelkie szczegóły Twojej uroczystości. Lata doświadczenia w organizacji przyjęć weselnych, pozwoliły nam dopracować najmniejsze szczegóły do perfekcji. Pomagamy w:

 • Wyborze wiązanki
 • Dekoracji kwiatowych stołu i wnętrza sali
 • Dekoracji krzeseł
 • Zaproszeniach ślubnych
 • Wynajęciu i dekoracji samochodu
 • Podróży dorożką do kościoła
 • Dekoracji kościoła
 • Wynajęciu autokaru dla gości
 • Rezerwacji noclegu dla gości
 • Zamówieniu zespołu muzycznego lub DJ-a
 • Reportażu fotograficznym i filmowym z odbytego przyjęcia weselnego

Dodatkowo oferujemy

 • Pokaz sztucznych ogni
 • Grill
 • Pokaz iluzjonisty
 • Pokaz hipnotyzera
 • Pokazy barmańskie
 • Wróżka, co przyszłość przepowie
 • Balony wybuchowe wypełnione konfetti, bądź płatkami róż
 • Chińskie lampiony
 • Wulkany na wjazd "pary młodej"
 • Program dla dzieci
 • Występujący Clown oraz Opiekunka dla wszystkich dzieci

wesele str

wesele str 2

wesele str 1

 
FINGER FOOD

 
MENU BUFETOWE

 
MENU TALERZOWE

POLSAT BOXING NIGHT ADAMEK vs SZPILKA

CHWILA PRAWDY

8 listopada oczy całej bokserskiej Polski zwrócą się na Kraków, gdzie w pojedynku wieczoru gali Polsat Boxing Night zmierzą się najbardziej utytułowany polski pięściarz zawodowy Tomasz Adamek i charyzmatyczny Artur Szpilka.

Adamek i Szpilka od dłuższego czasu toczyli ze sobą pojedynek na słowa, 8 listopada w końcu przemówią pięści. O tym, który z nich jest lepszym bokserem w królewskiej wadze ciężkiej, który bije mocniej i który ma większe serce do walki, zadecyduje zakontraktowany na 10 trzyminutowych rund bój anonsowany pod hasłem „Chwila Prawdy”!

37-letni Tomasz Adamek w swojej bogatej karierze zawodowej sięgał po mistrzowskie pasy wag półciężkiej i junior ciężkiej. Walczył także, bez powodzenia, o pas WBC z legendarnym czempionem wszech wag Witalijem Kliczką.

12 lat młodszy Artur Szpilka marzy o tym, by dokonać tego, co nie udało się Adamkowi - chce zdobyć dla Polski tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Najpierw musi jednak pokonać Tomasza Adamka.

8 listopada, Kraków- Adamek kontra Szpilka! Wielki czempion kontra nadzieja polskiego boksu! Nie może Cię tam zabraknąć!!!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2012/2013

Już po raz kolejny zostaliśmy organizatorem wykonawczym Sylwestrowej Mocy Przebojów - Zakochaj Się w Warszawie 2012, współorganizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizję Polsat.

W sylwestrową noc na Placu Konstytucji w Warszawie wystąpili m.in: Kora, Zakopower, Ewa Farna, Papa D, Kasia Kowalska, Oddział Zamknięty, Big Cyc, Enej, Maciek Maleńczuk, De Mono, Afromental, Volver, Feel, Weekend, Letni Chamski Podryw i wielu innych.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę: www.sylwester-2012.eu

Sylwestrowa Moc Przebojów 2011/2012

To już czwarty raz, kiedy stolica przywitała Nowy Rok podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa, Telewizję POLSAT i Albert Production

Tego wieczoru na Placu Konstytucji usłyszeliśmy nie tylko wielkie przeboje gwiazd, ale także największe football songi, które były fantastyczną rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. O północy życzenia noworoczne warszawiakom i telewidzom z całej Polski złożyła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz, a zespół Bracia wykonał wielki sportowy przebój zespołu Queen "We Are The Champions".

W Nowy Rok wprowadziło nas 5 pary Gwiazd związanych z Telewizją POLSAT: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Mateusz Borek, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock oraz Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor, a także Maryjusz Kałamaga i Paweł Pindur z kabaretu Łowcy.B

Jubileusz Cezarego Pazury


Jubileusz 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury
Znany aktor, reżyser, komik wraz z przyjaciółmi z planu, kabaretu i widzami Telewizji Polsat  świętował ten wyjątkowy rok, w którym obchodził 25-lecie pracy zawodowej.
W realizacji wystąpili:
Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk, Paweł Małaszyński, Jerzy Kryszak, Andrzej Grabowski, Radosław Pazura, Paweł Dłużewski
Kabaret ANI MRU MRU, Kabare Moralnego Niepokoju, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, zespół Life Club Band.
oraz Goście Specjalni: Paweł Wilczak, Jan Nowicki oraz Olaf LubaszenkoStand Up. Zabij Mnie Śmiechem

Stand up. Zabij mnie śmiechem – polski program rozrywkowy, emitowany w Telewizji Polsat od 2 października do 20 listopada 2010. Program prowadzili Mariusz Kałamaga i Tomasz Kammel.

Program odbywał się na żywo. Poprzedzony był eliminacjami przeprowadzonymi w formie castingu. Faza emitowana w telewizji została podzielona na półfinały oraz finał. Brało w nim udział pięciu (w odcinku 4 sześciu) uczestników, których zadaniem było rozbawienie publiczności swoim monologiem kabaretowym w czasie sześciu minut. Występ uczestnika mógł zostać wcześniej przerwany – 20 widzów wybranych z publiczności obsługiwało przyciski, które użyte w przez większość z nich wyłączały mikrofon uczestnika.

Zmagania uczestników opiniowali satyrycy – Jerzy Kryszak i Cezary Pazura. Jednak ostateczna decyzja o rozstrzygnięciu należała do widzów głosujących poprzez wysyłanie SMS-ów.

Główną nagrodą w programie było stypendium w jednej z Comedy School w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone). źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stand_up._Zabij_mnie_śmiechem

Postrzyżyny czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka - SOPOT


21.07 godz. 20.00 - Sopot - Opera Leśna
Osobą obchodzącą jubileusz jest jubilat, czyli w tym przypadku gość, któremu
stuknęło i nic się z tym nie da zrobić. Co najwyżej obejść. Będziemy zatem
obchodzić 40 - tą rocznicę pierwszego kroku na desce zawodowego Teatru, oraz
30 - tą rocznicę wtargnięcia na scenę kabaretową. Czyli już mamy okrągłą 70
-tkę. Doliczając lata szkoły 7 plus 4 plus 4, wychodzi 85! I tego się
będziemy trzymać, a przede wszystkim trzymać jubilata.

Podtrzymywać będą
(nie zawsze w komplecie) w kolejności alfabetycznej: Ani Mru Mru, Cezary Pazura, Bałtroczyk Piotr, Kabaret Młodych Panów, Szcześniak Mieczysław, Piotr Szwedes

Postrzyżyny będą przebiegać sprawnie, bez konferansjerskich nożyc. 
Niejednemu będzie łyso.
Koniec żartów nastąpi w przewidzianym czasie.
Ze względu na możliwość wystąpienia burzy magnetycznej przewidziano program
typu unplugget.


Motto: 
"Tak dalej być nie może. Musimy nie tylko zmierzyć się na serio z
kabaretem, ale też realnie i zdecydowanie zmienić Polskę. Nie stać nas na
marazm, zastój i postój. Musimy mieć wizję, radość, optymizm i uśmiech! "

Przy współpracy z Albert

zamów online